Behöver du komma i kontakt med oss?

Ford 1940 kupé

styrelsen

Ordförande: Jan-Inge Larsson
ord@fordv8.se

Vice Ordförande: Martin Anderson
martin@fordv8.se

Sekreterare: Lars Brandow
sekr@fordv8.se

Kassör: Inger Lindahl
kassoren@fordv8.se

Klubbmästare: Rickey Anderson
rickey@fordv8.se

Webmaster: Peter Asariew
peter@fordv8.se


Ledamot: Claes Lindahl
regist@fordv8.se

Suppleant: Gillis Nordin
gillis@fordv8.se

Suppleant: Lars Lindqvist

lars@fordv8.se




  

stabsfunktioner


Försäkringar MHRF / Folksam:
Lars Bergmark
fors@fordv8.se

Chefredaktör:
Ulf Carlen
red@fordv8.se

Internationella kontakter:
Johan Almkvist
johan.almkvist@outlook.com

revision och valberedning


Revisor: Marie Johansson

Revisor suppleant: Kalle Lundberg

Valberedning

Sammankallande:
Göran Roswall

Ledamot valberedning:
Niklas Nygren

Ledamot valberedning:
Kenneth Hanis